O nás


Společnost AWATTECH s.r.o. se zabývá komplexními službami souvisejícími se záložními zdroji UPS, tedy jejich prodejem, instalací a servisem v rámci celé České republiky, naše záložní zdroje UPS však našly prostřednictvím našich odběratelů uplatnění také na Slovensku. V rámci těchto služeb nabízíme vypracování nabídky možných záložních zdrojů na míru dle požadovaných parametrů klienta, dodávku příslušného zařízení, instalaci a následný kvalitní servis. Ten zaručuje, že záložní zdroje plní svou funkci dlouhodobě a spolehlivě. V případě nestandardních požadavků jsme schopni nabídnout optimální řešení pro danou situaci.

Na trhu působí společnost AWATTECH s.r.o. od roku 2000. Díky dlouhodobým zkušenostem s prodejem a instalací záložních zdrojů UPS, které má majitel a jednatel firmy již od počátku 90. let, kdy podnikal v této oblasti jako fyzická osoba, jsme schopni zaručit vysokou stabilitu, zkušenost a spolehlivost.

Hlavní oblastí trhu, kde se firma zpočátku prosazovala, bylo zdravotnictví. Postupem času rozšířila své aktivity všude tam, kde byl požadavek zajistit nepřetržité napájení - prakticky tedy do veškerých oblastí průmyslu, ale i domácností. 

Hlavním těžištěm naší nabídky jsou záložní zdroje UPS. V současné době dodáváme převážně zdroje německé firmy AdPoS, italské společnosti GTEC a polského dodavatele COMEX, přičemž vždy klademe důraz na to, aby naši dodavatelé splňovali především požadavky na kvalitní výrobky za přijatelnou cenu.

Naším krédem je uspokojovat zákazníky. Mimo prodej, instalaci a poradenství ohledně UPS zajišťujeme také velmi kvalitní servis. Věříme, že se nám to dle ohlasu úspěšně daří.

Proč s námi?


  • profesionální individuální zhodnocení situace
  • návrh konkrétního řešení
  • prodej a instalace záložních zdrojů UPS
  • servis veškerých záložních zdrojů UPS
  • kompletní poradenství v této oblasti

 

 

Created by